עיקר עיסוקו של סיימון מתמקד בטכנולוגיה, שוק ההון ומיזוגים ורכישות, והוא עומד בראש מחלקת הטכנולוגיה של המשרד

בעבודתו בלונדון ובישראל, סיימון מייצג חברות טכנולוגיה ומשקיעים ישראלים וזרים בתחומי מדעי החיים (כולל מכשור רפואי) ואנרגיה מתחדשת, בעסקאות מקומיות ובינלאומיות. במהלך הקריירה המשפטית שלו, סיימון ייעץ בעסקאות מיזוג ורכישה רב-לאומיות וישראליות, מימון באמצעות קרנות הון סיכון, עסקאות בשוק ההון (ובכלל זה הנפקות לציבור באנגליה), הסכמי מחקר ופיתוח אסטרטגיים, הסכמי רישוי, הסכמי הפצה והסכמי שיתוף פעולה

רותם היא שותפה במחלקה התאגידית והמסחרית.
רותם עומדת בראש מחלקת הטכנולוגיה והגנת הפרטיות במשרד.

אהרון הינו שותף במחלקת הנדל"ן והתחדשות עירונית של המשרד.

אהרון מומחה בעריכת הסכמים ועסקאות נדל"ן מורכבות כגון הסכמי קומבינציה, וליווי יזמים ובעלי קרקע בפרויקטים גדולים של התחדשות עירונית והסכמי מכר מקבלן.

לאהרון ניסיון רב בייצוג קבוצות רכישה, שהקימו ואכלסו מאות יח"ד בכל רחבי הארץ ומעניק למארגני הקבוצה ומנהלי הקבוצה ייעוץ משפטי שוטף.

לאורך השנים, אהרון צבר נסיון משמעותי בתחום ההתחדשות העירונית על כלל גווניה, לרבות בעסקאות תמ"א 38 ועסקאות פינוי בינוי במתחמים משמעותיים.

טרם הצטרפותו לאפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM), אהרון הקים והיה הבעלים של הסניף הירושלמי.

טל היא שותפה במחלקת הנדל"ן של המשרד ובעלת ניסיון רב בליווי עסקאות נדל"ן מורכבות ובכלל זה בעסקאות למכירה ורכישה של מקרקעין (מגרשים, מבנים), ובליווי פרוייקטים בנדל"ן על שלל היבטיהם. טל מייצגת הן גופים מוסדיים וקרנות המעניקות מימון וליווי פיננסי והן לקוחות מסחריים במגוון רחב של עסקאות מימון. טל מעניקה ליווי שוטף ללקוחותיה לאורך כל חיי הפרויקט החל משלב רכישת הקרקע (לרבות באמצעות מכרזים), התקשרות עם גורם מממן, התקשרות עם קבלן ו/או ספקים וייצוג במכירת יחידות.

רון שותף במחלקת תאגידים, מיזוגים ורכישות ובמחלקת היי־טק וטכנולוגיה של אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) והוא עומד בראש דסק גרמניה של המשרד. הוא בעל ניסיון עשיר בייעוץ לגופים ממדינות דוברות גרמנית בישראל והוא דובר גרמנית כשפת אם.

מומחיותו של רון מתפרשת על כלל ההיבטים של דיני החברות, בדגש על מיזוגים ורכישות, והשקעות הון סיכון ופרייבט אקוויטי, והוא בעל ניסיון רב בייעוץ ללקוחותיו בנוגע לאסטרטגיות השתלטות ובניהול עסקאות בינלאומיות ורחבות היקף.

רון מייעץ באופן קבוע לחברות מקומיות ובינלאומיות מהמובילות במשק, לקרנות הון סיכון ופרייבט אקוויטי ול- Family Offices בעסקאות מורכבות, לרבות מיזוגים ורכישות, השקעות הון והשקעות חוב, מיזמים משותפים, רה-ארגון, ספין־אוף, גיוס הון וכן מייעץ באופן קבוע ביחס לכלל ההיבטים התאגידיים בעסקאות נדל"ן בינלאומיות.

חן היא שותפה במחלקת האנרגיה והתשתיות, והתאגידים, מיזוגים ורכישות של המשרד

חן מספקת ייעוץ משפטי למגוון חברות ישראליות ובינלאומיות בקשר לפרויקטים בתחום האנרגיה בישראל ובחו"ל, לרבות בכל הקשור לתחום האנרגיה המתחדשת, וכן צברה ניסיון בייעוץ למשקיעים וחברות במגוון רחב של היבטים תאגידים ומסחריים

ערן הינו שותף במחלקת הנדל״ן והתחדשות עירונית של המשרד

ערן מומחה במימון פרויקטים בנדל"ן ותשתיות, לרבות ליווי ומימון קבוצות רכישה. ערן מייצג מספר מוסדות פיננסיים וקרנות המעניקות מימון וליווי פיננסי בתחומים אלו כמו גם הלוואות ליזמים בתחום הנדל"ן המניב. לערן גם ניסיון רב ליווי עסקאות נדל”ן מורכבות, ובכלל זה בעסקאות למכירה ולרכישה של מקרקעין (מגרשים, מבנים, נכסים מניבים וכיו”ב), ובליווי פרויקטי נדל”ן על שלל היבטיהם, תוך התמחות ספציפית בקבוצות רכישה גדולות ומורכבות ועמותות בניה

גלית היא שותפה במחלקת הטכנולוגיה והתאגידים ובמחלקת המיזוגים והרכישות של המשרד.

לגלית ניסיון בייעוץ וניהול משא ומתן הנוגע להסכמים בינלאומיים במגוון נושאים, דוגמת אנרגיה, חקלאות, איכות הסביבה, ובקרת נשק.

אמנון מומחה לתחומי המימון והפרויקטים, והוא עומד בראש מחלקת בנקאות ומימון ומחלקת אנרגיה ותשתיות של המשרד.

במהלכה של הקריירה המשפטית הישראלית והבינלאומית שלו, צבר אמנון ניסיון רב בייצוג מלווים, לווים ומנפיקים בשורה ארוכה של עסקאות מכל, וכן בייעוץ רגולטורי במגוון נושאים. במרוצת השנים ייצג אמנון גם יזמים, ספקי מימון וקבלנים, בעסקאות המורכבות ביותר בארץ ובעולם, וכן רכש ניסיון יוצא דופן בליווי משפטי של פרויקטים מענפי התשתיות והאנרגיה. בנוסף, לאמנון ניסיון בעסקאות, מיזוגים ורכישות בינלאומיות, בדגש על תחום האנרגיה.

ג'רמי הוא שותף במחלקת תאגידים, מיזוגים ורכישות ובמחלקת בנקאות ומימון של המשרד.

לג'רמי ניסיון רב בייעוץ למשקיעים ישראליים ובינלאומיים בולטים ולחברות בשלבים שונים, מהשלבים המוקדמים ביותר ועד לאקזיט, בנוגע לנושאים תאגידיים ומסחריים שונים. כמו כן, לג'רמי ניסיון עשיר בייעוץ למלווים ולווים בנוגע לסוגי מימון שונים, לרבות פיתוח, מימון ושינוי מבנה עסקי (restructuring) של פרויקטים מקומיים וחוצי גבולות בענפי תעשייה שונים.