למה ERM?

אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) הוא משרד עורכי דין מוביל עם התמחות בינלאומית ייחודית.

העסקאות שאותן מובילים עורכי הדין שלנו הינן בעלות מורכבות רבה, ולקוחותינו מצפים לקבל מאיתנו את השירות המשפטי ברמה הגבוהה ביותר. הצלחתנו המקצועית תלויה בראש ובראשונה באיכותם ומחויבותם של חברי הצוות שלנו. לכן, אנו מקפידים לגייס רק את עורכי הדין הטובים ביותר, לצד מתמחים מצטיינים. באותו הזמן, אנו מקפידים על אנושיות, יחסים בין-אישיים טובים וסביבת עבודה נעימה.

עורכי דין

אנו לא מחפשים עורכי דין הנכנסים ל-‘תבנית’ מסוימת. להפך, אנו מחפשים אנשים בעלי מיומנויות שונות, המגיעים מרקעים שונים. המכנה המשותף היחיד על פיו מתקבלת החלטת הגיוס, הוא הפוטנציאל להפוך לשותף או שותפה במשרדנו ביום מן הימים.

אם התקבלתם אלינו, אתם נמנים על חבורה מצומצמת של עורכי דין מעולים, להם ניתנת הזדמנות אמיתית להגשמה מקצועית ואשר נהנים מסביבת עבודה מקדמת ותומכת.

על מנת להגיש את מועמדותכם למשרת עורך דין, אנא לחצו כאן כדי לשלוח אלינו את קורות החיים שלכם, בצירוף מכתב נלווה המפרט בקצרה מדוע בחרתם לפנות אלינו.

מתמחים

אנו מאמינים כי היכולת להיות עורך דין טוב נרכשת לאורך זמן. עם זאת, הבסיס לכך חייב להיות קיים עוד בתחילת הדרך: יחסי אנוש טובים, יכולת אנליטית מרשימה, גמישות מחשבתית, תשומת לב לפרטים, סקרנות ונחישות.

אנו מחפשים מתמחים מצטיינים, בעלי מיומנויות שונות, המגיעים מרקעים משתנים, שבאמתחתם היכולות המתוארות לעיל ושברצונם להפוך לעורכי דין מעולים.

אם התקבלתם אלינו להתמחות, תזכו ליטול חלק בעסקאות מקומיות ובינלאומיות מאתגרות; ולקבל מאיתנו ליווי מקצועי צמוד, הדרכה משפטית מקיפה ואת כל התמיכה שביכולתנו להציע.

על מנת להגיש את מועמדותכם למשרת מתמחה, אנא לחצו כאן כדי לשלוח אלינו את קורות החיים שלכם,  בצירוף מכתב נלווה המפרט בקצרה מדוע בחרתם לפנות אלינו.